گرافیک، هنر و خلافیت را، ساده، کامل و اصولی یاد بگیرید!

آموزش سفید کردن دندان های زرد در فتوشاپ


در این آموزش زیبا و مهیج می خواهیم به یکی از روش های سفید کردن دندان بپردازیم. اگر دقت کرده باشین، امروزه یکی از کار های زیبا سازی صورت مخصوصاً برای کسایی که در زمینه روتوش صورت در حال فعالیت هستند، سفید کردن دندان مهم هست! که خیلی میتونه در زیبایی تصویر شما نقش مهمی داشته باشه! قبول داری؟ اگر دوست داری این کار رو خیلی سریع انجام بدی تا آخر این آموزش با ما همراه باش.

تکنیک سفید کردن دندان های زرد با فتوشاپ White Teeth

مرحله اول:اول از قسمت پایین لایه ها، بر روی آیکن لایه ادجاسمنت ها کلیک می کنیم، سپس بر روی Hue and Saturation مطابق تصویر زیر (شماره 1) کلیک می کنیم.بعد از این که پنجره Hue and Saturation باز شد بر روی آیکون که علامت دست دارد (شماره 2) کلیک می کنیم.
سپس یک بار بر روی دندان مطابق عکس (شماره 3) کلیک می کنیم تا گستره ی رنگ و غلظت دندان تشخیص داده شود!
آموزش سفید کردن دندان در فتوشاپ

مرحله دوم:بعد در قسمت لایه Hue and Saturation گزینه Add to Sample را (شماره 1) انتخاب می کنیم. توجه داشته باشید که بعد از انتخاب این گزینه باید در کنار نشانه گر موس یک + اضافه (شماره 2) شده باشد.سپس بر روی نقاط مختلف دندان کلیک می کنیم تا دایره رنگ های بیشتری به لایه Hue and Saturation اضافه بشود.
آموزش سفید کردن دندان در فتوشاپ

مرحله سوم:بعد از کلیک کردن در جاه های مختلف کل دندان ها، به پنجره Hue and Saturation که باز شده مطابق عکس زیر می رویم و دو زبانه ی Saturation  و Lightness را تکان (افزایش یا کاهش) می دهیم (شماره 1و2) تا به نتیجه دلخواه مان برسیم.

مرحله چهارم:صبر کنید هنوز آموزش تمام نشده! در این مرحله به قسمت لایه ها می رویم و با کلیک بر روی ماسک لایه Hue and Saturation،  رنگ آن را با کلید ها Ctrl+i (شماره 3) سیاه می کنیم.

آموزش سفید کردن دندان در فتوشاپ
مرحله پنجم:سپس با یک براش بر روی دندان های مان می کشیم توجه داشته باشید که در این قسمت حتما باید رنگ براش را بر روی سفید (مطابق عکس) قرار دهیم.

تبریک میگم حالا شما تونستید خیلی راحت با چند تکنیک ساده، دندان های سفید و زیبایی رو داشته باشید.

آموزش سفید کردن دندان در فتوشاپ

امیدوارم که این آموزش هم مثل بقیه آموزش ها برای شما کاربردی و مفید واقع شده باشه.

اشتراک گذاری مطالب این سایت با دوستان خود، حمایتی ستودنی از طرف شما برای ما است.